strona główna
o firmie
Hotel MAZURY
Hotelik CENTRUM
Villa EDEN
oferta kontakt dojazd rezerwacja
angebot kontakt zufahrt rezervierung

Villa EDEN


Serdecznie witamy w Villa EDEN w Ełku, położonej w centrum Ełku na Mazurach, 200m od dworca PKP/PKS, 350m od Jeziora Ełckiego.
NASZA OFERTA:
Oferujemy: 50 miejsc hotelowych w pokojach oraz apartamentach wyposażonych w łazienkę, TV-Sat oraz Wi-Fi. Do dyspozycji gości są: restauracja, klimatyzowana sala wielofunkcyjna (do 150 osób) drogeria ROSSMANN (parter) oraz Pizzeria DaFiori (piwnica).
Organizujemy: wczasy, pobyty weekendowe, pobyty motywacyjne, konferencje i szkolenia oraz bankiety, przyjęcia weselne i okolicznościowe, bale (w tym Bal Sylwestrowy), zabawy, dancing/disco. Naszą specjalnościa są przyjęcia weselne do 150 osób. Oprawę muzyczną zapewnia własny zespół muzyczny - RENESANS - w którym grają sami właściciele.
Na życzenie klienta organizujemy na miejscu różnorodną rozrywkę oraz wypady jednodniowe tj.: rejsy statkiem po Wielkich Jeziorach lub po Pojezierzu Augustowskim, wycieczki Ełcką Koleją Wąskotorową + atrakcje, wycieczki do Wigierskiego Parku Krajobrazowego ze zwiedzaniem klasztoru, wycieczki do Świętej Lipki i Wilczego Szańca (była kwatera Hitlera), wycieczki do Wilna.

Copyright © 2003-2010 www.tourshop.pl